top of page

Jak wpływa na nas Theta healing

Obraz ten pokazuje jaką częstotliwość Hz mają dane emocje oraz ich wpływ na naszą świadomość oraz wibracje energetyczne ciała.

Ludzki mózg emituje 5 rodzai fal o różnej częstotliwości takie jak:

  • gamma (30-100 Hz),

  • beta (14-30Hz),

  • alfa(9-13Hz),

  • theta(4-8Hz),

  • delta(1-3Hz).

Te fale są w ciągłym ruchu i nasz mózg nieustannie je produkuje.

Stan theta jest stanem głębokiej relaksacji określany przez fizyków kwantowych stanem geniuszu, który pozwala na osiągnięcie wyższej świadomości, jedności ze Źródłem Wszystkiego Co Jest.


Dzięki niemu następuje automatycznie synchronizacja półkul mózgowych i wzrasta nasz iloraz inteligencji. Stan ten redukuje stres, pobudza wyobraźnię, rozwija naszą intuicję oraz zdolności pozazmysłowe takie jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie czy jasnowiedzenie.


Uzdrawianie techniką ThetaHealing polega na pracy w stanie umysłu theta na siódmym planie w przestrzeni czystego boskiego światła, bezpośrednio u Stwórcy.

Tak naprawdę uzdrawia sam Stwórca w obecności terapeuty, który jest obserwatorem potrzebnym, aby owy proces uzdrawiający mógł się dokonać.

Theta Healing jest metodą uzdrawiania na wszystkich naszych poziomach: fizycznym, duchowym, emocjonalnym, mentalnym, a także na poziomie Wyższego Ja.

Dzięki Theta Healing mamy możliwość dotrzeć głęboko do naszej Podświadomości i zaprogramować ją na nowo poprzez umysł Świadomy.


Nasza Podświadomość jest jak dysk komputerowy który zapisuje wszystko co wydarzyło się w naszym życiu, tym samym tworząc programy, wierzenia i schematy, które mogą nam później nie służyć.


Emocje, uczucia oraz myśli mają bezpośredni wpływ na fizyczne zdrowie (na co jest coraz więcej naukowych dowodów). Praca z przekonaniami i emocjami daje realną możliwość zastąpienia negatywnych emocji, uczuć i myśli na pozytywne, korzystne dla danej osoby, a tym samym w osiągnięciu optymalnego zdrowia. A wprowadzenie umysłu i utrzymanie go w stanie theta pomaga w osiągnięciu tego w szybki i efektywny sposób.

Dziedziny życia, które można uzdrowić dzięki metodzie Theta Healing:

  • rozwój duchowy i osobisty

  • związki i sprawy uczuciowe

  • zdrowie fizyczne i emocjonalne

  • finanse i karierę3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page