top of page

Sat, 11 Mar

|

zoom event

WARSZTATY ,,DZIKA KOBIETA"

Warsztaty rozwoju osobistego.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
WARSZTATY ,,DZIKA KOBIETA"
WARSZTATY ,,DZIKA KOBIETA"

Czas i lokalizacja

11 Mar 2023, 22:00

zoom event

O wydarzeniu

Informacje na temat kursu

"Dzika kobieta"- rozpal płomień w swoim sercu' 

Zapraszamy do podróży do odkrywania Twojej Kobiecości. Wiosna to czas porządków, a także nauki i rozwoju. Dla Kobiety jest to cenny czas kiedy dobrze pozwolić sobie na czas z sobą samą. Na warsztatach będziemy porządkować naszą podświadomość, emocje, traumy, energię kobiecą i męską w nas. Pożegnamy się z tym co już nam nie służy i otworzymy serce na nowe. Będzie to transformująca podróż, w której odkryjesz siebie w swojej pięknej i radosnej kobiecości. Droga do serca oraz łona w wrażliwości, delikatności i łagodności oraz otuleniu miłością naszego ciała. Z czułością zaakceptujemy nasze nieukochane części w nas. Będziemy pracować na wielu poziomach emocjonalnym, intelektualnym, duchowym, fizycznym. Poprzez pracę z żywiołami będziemy uzdrawiały kobiecą energię w naturalnym rytmie. Aby każda z Was mogła połączyć się z naturalnością i swoją własną autentycznością w sobie. Ukochać ją, emanować i BYĆ nią.

Przygotowałyśmy dla Was z miłością i radością wiele ciekawych i interesujących zadań. Całą wiedzą i doświadczeniem pragniemy się z Wami podzielić na tych warsztatach.

Dla KOGO 

Dla Kobiet które ciągle pędzą. Dla Kobiet które są w energii męskiej i ciągłym działaniu iczują się tym wydrenowane. Dla kobiet które chcą odkrywać siebie i poszerzać świadomość swojej Kobiecości. Dla Kobiet które pragną być ze sobą i zatroszczyć się o siebie i uzdrowić siebie na wielu poziomach. Dla Kobiet, które pragną zmian w swoim życiu i żyć pełnią swojej Kobiecości.

CO ZYSKASZ 

Poszerzysz wiedzę na temat relacji. Będziesz mieć wgląd w siebie, swoje przekonania, emocje. Wiedzę na temat energii kobiecej oraz męskiej. Uzdrowisz swoje traumy z dzieciństwa, okresu prenatalnego oraz rodu. Doświadczysz prawdziwej Siebie w swojej autentyczności. Otworzysz się na czucie oraz swoje serce na miłość do Siebie. Zaakceptujesz swoje niedoskonałości oraz zrozumiesz Siebie. Staniesz do dorosłej Kobiecości w Sobie. Uzdrowisz relacje z bliskimi. Nauczysz się uważności i czasu dla Siebie oraz jak stawiać zdrowe granice. Dowiesz się jak żyć w harmonii ze Sobą. Poznasz archetypy oraz role Kobiety. Zmienić wzorce emocjonalne oraz myślowe. Doświadczysz pełni swojej Kobiecości.

INTENCJA

1. MODUŁ 1 ŻYWIOŁ POWIETRZA

UWAŻNOŚĆ

ODPUSZCZENIE KONTROLI

AKCEPTACJA ORAZ ZROZUMIENIE SIEBIE

GRANICE

ENERGIA  MĘSKA I ŻEŃSKA

TRÓJKĄT  KARPANA

TRIADY RELACJI

2. MODUŁ 2 ŻYWIOŁ ZIEMI

DEFINICJA TRAUMY

TRAUMA RODOWA

TRAUMA Z DZIECIŃSTWA

OKRES PRENATALNY

UZDRAWIANIE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA

3. MODUŁ 3 ŻYWIOŁ WODY

CZYM SĄ EMOCJE I UCZUCIA?

RODZAJE EMOCJI

DEFINICJA INTUICJI

4. MODUŁ 4 ŻYWIOŁ OGNIA

CZUŁOŚĆ WRAŻLIWOŚĆ DELIKATNOŚĆ

NATURALNOŚĆ KOBIECA ORAZ AKCEPTACJA CIAŁA

ARCHETYPY KOBIET

ROLE KOBIETY

ŚWIADOMA  DOROSŁOŚĆ KOBIETY

ENERGIA  MĘSKA

ENERGIA  ŻEŃSKA

HARMONIA

ETAPY ŻYCIA KOBIETY CYKL MENSTRUACYJNY

Warsztaty odbędą się przez 4 tygodnie zaczynamy w sobotę 11 marca 2023, niedzielę 19 marca 2023, sobotę  25 marca 2023  i niedzielę 5 kwietnia 2023 w godzinach od 10-14 UK, 11-15 PL

Warsztaty odbędą się online na platformie zoom. Otrzymasz skrypt oraz nagrania po każdych warsztatach, więc się nie martw kiedy nie będziesz mogła uczestniczyć z nami, odtworzysz sobie w dogodnym dla Ciebie czasie.

BONUS GODZINNA SESJA 1:1  

KOSZT 200 FUNTÓW (płatnośc możliwa w 2 ratach)

Zapisy na kobietymocykregi@gmail.com

ZAPRASZAMY 

Z poważaniem

 Ilona Wójciak i Jadzia Piasecka

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page