top of page

DROGA MOJEJ DUSZY

Zaktualizowano: 1 lis 2021


Poprzez dociekanie, szukanie, zagłębianie się w siebie i głęboką pracę ze sobą doświadczyłam mistycznych oraz uzdrawiających energii w tym Wszechświecie na poziomie fizycznym, duchowym, mentalnym, emocjonalnym.

Droga jaką przeszłąm nie była łatwa ale warta tych odczuć błogości i doświadczeń bezwarunkowej miłości.

Dałam się prowadzić mojej Duszy, prosiłam ją o prowadzenie. Dusza jest naszym połączeniem z Bogiem. Widzi obraz nas z lotu ptaka, wie co jest dla nas najlepsze i najwspanialsze.

Często jest tak że słuchając umysłu zagłuszamy cichy głos serca w nas. Moją misją i drogą życiową w tym wcieleniu jest doświadczanie miłości oraz nauczanie miłości innych ludzi. Każdy chce kochać i być kochanym ale ten świat często nam stawia wiele przeszkód i lekcji do prawdziwego pokochania siebie oraz innych ludzi. Poszerzając moją świadomość i wiedzę w wielu dziedzinach życia odkryłam prawdę o sobie prawdziwej takiej jakiej stworzył mnie Stwórca na jego obraz i podobieństwo.

Jakie to piękne dowiedzieć się prawdy o sobie, kiedy wiesz po co tu jesteś i możesz kreować z serca z lekkością i miłością, wiarą, nadzieją, zaufaniem, radością, szczęściem, pasją. To takie proste żyć pełnią życia ale my tak często tego nie pojmujemy ponieważ nasze wzorce myślowe, nagromadzone negatywne uczucia są jak zasłona dymna która nie pozwala nam widzieć i czuć piękna w nas i tego świata.

Kocham inspirować oraz zarażać innych moją pozytywną energią i wibracją. Głęboko wierzę w to że Świat będzie piękniejszy kiedy będziemy kochać siebie nawzajem, szanować, akceptować, tolerować, uznawać, słuchać.

Bycie tu dla was jest moim najgłębszym pragnieniem serca oraz spełnieniem moich marzeń. SZŁAM, SZŁAM i w końcu doszłam do upragnionego miejsca tutaj czując Spełnienie Z MIŁOŚCIĄ ILONA.
0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page